W celu rejestracji udziału w konferencji „Inżynier XXI wieku” prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Autor 1 - Imię i nazwisko*

Autor 2 - Imię i nazwisko

Opiekun naukowy - Imię i nazwisko*

Uczelnia*

Adres email*

Tytuł artykułu*

Treść wiadomości - opcjonalnie

* Administratorem danych osobowych będzie Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu rejestracji oraz potwierdzenia chęci udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Inżynier XXI wieku” organizowanej przez Wydział Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej ( regulamin).

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przesłaną rejestracją oraz chęcią udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Inżynier XXI wieku” organizowanej przez Wydział Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany iż przysługuje mi prawo do przeglądania, poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem korespondencji mailowej związanej z udziałem w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Inżynier XXI wieku” organizowanej przez Wydział Budowy Maszyn i Informatyki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz. 1204. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany iż przysługuje mi prawo do przeglądania, poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

* - pola wymagane

Print Friendly, PDF & Email

© 2015 Inżynier na miarę XXI wieku. All Rights Reserved.