W celu zarejestrowania się w naszym kole prosimy o wypełnienie formularza:

Imię i nazwisko*

Kierunek*:

Semestr*

Adres email*

Treść wiadomości - opcjonalnie

* - pole wymagane

* Administratorem danych osobowych będzie Koło Naukowe "Inżynier na miarę XXI wieku" działające przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Dane przesłane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu rejestracji nowych członków koła ( regulamin).

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z rejestracją oraz chęcią udziału w pracach Koła Naukowego "Inżynier na miarę XXI wieku" działającego przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany iż przysługuje mi prawo do przeglądania, poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem korespondencji mailowej związanej z działalnością koła, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku - Dz. U Nr 144, poz. 1204. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany iż przysługuje mi prawo do przeglądania, poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania (art. 23 ust. 1 pkt 1 i ust 2 oraz art. 24 ustawy z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Print Friendly, PDF & Email

© 2015 Inżynier na miarę XXI wieku. All Rights Reserved.