Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Co roku bierze w nich udział ponad 1500 wystawców i blisko 80000 zwiedzających z 59 państw całego świata. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego. Głównym tematem jest automatyka przemysłowa, prezentacja technologii pomiaru, automatyki, sterowania i regulacji, we wszystkich działach obecnych na targach. Elektronika, automatyka i technologie pomiarowe znajdują się na trzecim miejscu – po technologii obróbki oraz materiałach i komponentach w inżynierii – pod względem wielkości prezentacji na MSV.
Równocześnie, wraz z targami MSV odbędą się międzynarodowe targi technologii obróbki i formowania IMTa, targi technologiczne Fond-ex, Welding, Plastex i Profintech oraz targi środków ochrony osobistej, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz środowiska pracy Interprotec. Podczas targów istnieje możliwość udziałów w ciekawych szkoleniach, przygotowanych przez zaproszonych wystawców.


Zgłoszenie chęci wyjazdy na Targi Maszynowe w Brnie – MSV’2016

Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z wyjazdem !

W pierwszej kolejności rejestrowani są członkowie koła „Inżynier XXI wieku”.

Potwierdzenie wyjazdu wysłane będzie na podany adres email.

  Nazwisko i imię*

  Adres email*

  Nr albumu*

  Kierunek*

  Semestr*

  * - Rejestrując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym tylko w celu przesłania informacji związanych z wyjazdem na Tagi Maszynowe w Brnie, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami). Dane te nie są zbierane ani przetwarzane.

  * - pola wymagane

  Print Friendly, PDF & Email

  © 2015 Inżynier na miarę XXI wieku. All Rights Reserved.