Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Wyjazd na Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV’2016 w Brnie

W dniu 05 października 2016 (środa) koło naukowe “Inżynier XXI wieku” organizuje wyjazd na Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV’2016 w Brnie. Udział w wyjeździe dla studentów WBMiI jest bezpłatny. W pierwszej kolejności rekrutowani są członkowie koła “Inżynier XXI wieku”.

W celu wyrażenia chęci udziału w tym wyjeździe konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego – link oraz polubienie naszego FB 🙂
Wszystkie niezbędne informacje przesyłane są do zainteresowanych osób na zarejestrowany adres mailowy.


 

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV to wiodące targi przemysłowe w Europie Środkowej. Co roku bierze w nich udział ponad 1500 wystawców i blisko 80000 zwiedzających z 59 państw całego świata. Na targach reprezentowane są wszystkie kluczowe obszary przemysłu maszynowego. Głównym tematem jest automatyka przemysłowa, prezentacja technologii pomiaru, automatyki, sterowania i regulacji, we wszystkich działach obecnych na targach. Elektronika, automatyka i technologie pomiarowe znajdują się na trzecim miejscu – po technologii obróbki oraz materiałach i komponentach w inżynierii – pod względem wielkości prezentacji na MSV.
Równocześnie, wraz z targami MSV odbędą się międzynarodowe targi technologii obróbki i formowania IMTa, targi technologiczne Fond-ex, Welding, Plastex i Profintech oraz targi środków ochrony osobistej, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz środowiska pracy Interprotec. Podczas targów istnieje możliwość udziałów w ciekawych szkoleniach, przygotowanych przez zaproszonych wystawców.