Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

I Międzyuczelniana Konferencja „Inżynier XXI wieku”

W dniu 25 listopada 2011 r. o godz. 8:15 rozpocznie się I Międzyuczelniana Konferencja „Inżynier XXI wieku”, w ramach której równolegle prowadzone będą dwa panele tematyczne.

Pierwszy dotyczy zagadnień związanych z mechaniką i automatyką. Jednym z wykładowców będzie Prof. Michael Wnuk z University of Wisconsin – Milwaukee, który wykłada przedmioty ścisłe, między innymi matematykę stosowaną dla inżynierów i konstruktorów. Od 1990 roku jest konsultantem NASA w Kalifornii, gdzie sporo uwagi poświęca astrofizyce i nawigacji kosmicznej.

Drugi panel dotyczy zagadnień związanych z informatyką. Zorganizowano tzw. CISCO Open Day, podczas którego zaprezentowane zostaną wykłady edukacyjne prowadzone przez pracowników firmy Cisco Systems tj.:

– Marek Moskal (CONSULTING SYSTEMS ENGINEER) -Czego nie uczą o IPv6.
– Łukasz Bromirski (MANAGER, SYSTEMS ENGINEERING) – Bezpieczeństwo przy użyciu taśmy klejącej. Praktyczny przewodnik o prawdziwych przypadkach z polskiego rynku problemów z bezpieczeństwem i jak ich uniknąć.
– Marcin Szreter ( CONSULTING SYSTEMS ENGINEER) – Od telefonu Bratek do wideo terminala – czyli o tym, jak zmieniają się narzędzia do komunikacji.

Aktualne informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej projektu: http://www.inzynier.ath.eu/konferencja

Skip to content