Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Interaktywna wystawa robotyki czyli Dni Otwarte ASTOR!

Interaktywna wystawa robotyki w centrum Krakowa, możliwość przyjrzenia się z bliska pracującym robotom i porozmawiania ze specjalistami, zajmującymi się na co dzień tą interesującą dziedziną – to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości Dni Otwartych ASTOR. W weekend 14-15 czerwca, firma ASTOR, dostarczająca rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki dla przemysłu, otworzy swoje drzwi dla wszystkich tych, którzy interesują się nowoczesnymi technologiami.

06

Interaktywna wystawa robotyki, czyli ASTOR Innovation Room (AIR) – to miejsce, w którym obejrzeć można roboty, jakie zazwyczaj pracują w fabrykach na całym świecie m.in. przy produkcji słodyczy czy samochodów. Podczas Dni Otwartych oprócz nowoczesnych maszyn, które już od niemal roku oglądać i uruchamiać można za pośrednictwem specjalnego SMS-a przed witryną AIR, pojawią się dodatkowe – specjalnie przygotowane na tę okazję. Pracownicy firmy ASTOR pokażą, że roboty, które na co dzień w szaleńczym tempie, z precyzyjną dokładnością podają elementy w fabrykach, spawają czy pakują towary, mogą być przyjazne dla każdego. W trakcie Dni Otwartych inteligentne maszyny poczęstują słodyczami odwiedzających, a nawet… pokażą, że potrafią się bawić.

Organizatorzy Dni Otwartych zapraszają zarówno dorosłych, jak i dzieci, młodzież czy studentów, 14 i 15 czerwca do siedziby ASTOR przy ulicy Smoleńsk 29 w Krakowie. Będą czekać na odwiedzających w godzinach 11.00-17.00. Pokazy będą się odbywać o każdej pełnej godzinie. W ich trakcie pracownicy ASTOR chętnie odpowiedzą na pytania gości. Dla wszystkich odwiedzających przewidziano upominki, konkurs z nagrodami oraz inne atrakcje.

Data: 14-15 czerwca, w godzinach 11.00-17.00

Miejsce: siedziba ASTOR, ul. Smoleńsk 29, Kraków.

Więcej informacji na stronie: http://www.mocinnowacji.pl oraz http://www.astor.com.pl

Skip to content