Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

„INŻYNIER” NA DNIACH BIELSKA-BIAŁEJ 2021

W dniach od 27 sierpnia do 5 września w centrum miasta odbędą się huczne obchody Dni Bielska-Białej, związane z 70 rocznicą połączenia Bielska i Białej. Jako główne atrakcje wydarzenia zaplanowano m.in. koncerty, przedstawienia i jarmark, na którym pojawi się stoisko Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Jarmark odbędzie się na Placu Wojska Polskiego od piątku, 27 sierpnia do niedzieli 29 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska ATH w godzinach od 14.00 do 20.00.

Podczas wydarzenia będzie można porozmawiać ze studentami i pracownikami ATH, a jeszcze niezdecydowani kandydaci będą mogli podjąć ostateczną decyzję o wyborze kierunku studiów dla siebie. Dodatkowo na naszym stoisku odbędą się pokazy pierwszej pomocy prezentowane przez studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu, a w sobotę zapraszamy dzieci do zabaw plastycznych organizowanych przez pracowników Wydziału Humanistyczno-Społecznego.

Konkurs towarzyszący wydarzeniu

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 3 roboty do samodzielnego programowania w kategorii wiekowej do lat 11,
    3 drukarki 3D w kategorii wiekowej od lat 12 do lat 18.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

W kategorii wiekowej do 11 lat: pomyśl o innowacyjnym robocie, który mógłby służyć mieszkańcom Bielska-Białej. Zastanów się co robiłby taki robot, jak by wyglądał, jaką spełniałby funkcję i w jaki sposób pomagał w mieście. Niech nie ogranicza Cię dziecięca wyobraźnia!
Forma wykonania: praca plastyczna wykonana w dowolnej technice (np. wyklejanka, rysunek itp.), format: A4.
W kategorii wiekowej od 12 do 18 lat: pomyśl o innowacyjnym robocie (j.w) i opisz jaką rzeczywistą potrzebę miejską i w jaki sposób mógłby spełniać oraz dlaczego jest ona tak ważna dla mieszkańców. Kreatywne i ciekawe pomysły powinny zostać spisane na ½ strony A4 (w sposób czytelny). Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://www.ath.bielsko.pl/dnibb

Prace wraz z metryką (Załącznik nr 1 Regulaminu) należy składać na stoisku ATH podczas Jarmarku w Białej lub bezpośrednio w Dziale Marketingu ATH. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 września.

Skip to content