Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Komitet naukowy i organizacyjny

Komitet Naukowy

BERE Paul – Technical University of Cluj-Napoca, Romania
BRZOZOWSKI Krzysztof – University of Bielsko-Biala, Poland
CECCARELLI Marco – University of Rome Tor Vergata – IFToMM President,  Italy
CZECH Piotr – Silesian University of Technology, Poland
CZEKAJ Edward – Foundry Research Institute, Krakow Poland
ČUBOŇOVÁ Nadežda – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
DANIELCZYK Piotr – University of Bielsko-Biala, Poland
DROBINA Robert – University of Bielsko-Biala, Poland
DULINA Ľuboslav – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
FOMIN Aleksey – École Polytechnique Fédérale De Lausanne, Switzerland
GREGOR Milan – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
GRYŚ Sławomir – Czestochowa University of Technology
HARLECKI Andrzej – University of Bielsko-Biala, Poland
HOMIŠIN Jaroslav – Technical University of Košice, Slovakia
HOLUB Sephii – Cherkasy State Technological University, Ukraine
JANUSZ Jarosław – University of Bielsko-Biala, Poland
JĘDRZEJCZYK Dariusz – University of Bielsko-Biala, Poland
KARPIŃSKI Mikołaj – University of Bielsko-Biala, Poland
KAZAKOVA Nadiia – Odessa State Environmental University, Ukraine
KŁOSIŃSKI Jacek – University of Bielsko-Biala, Poland
KNEFEL Tomasz – University of Bielsko-Biala, Poland
KRAJČOVIČ Martin – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
KURIC Ivan – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
LOVASZ Erwin – Politechnica University of Timisoara, Romania
LUZHETSKYI Volodymyr – Vinnytsia National Technical University, Ukraine
MACZYŃSKI Andrzej – University of Bielsko-Biala, Poland
MARTSENYUK Vasyl – University of Bielsko-Biala, Poland
MIČIETA Branislav – Žilinská Univerzita v Žiline, Slovakia
NOWAKOWSKI Jacek – University of Bielsko-Biala, Poland
PARKHUTS Lyubomyr – University of Lviv, Ukraine
PEZDA Jacek – University of Bielsko-Biala, Poland
PLINTA Dariusz – University of Bielsko-Biala, Poland
POLACH Pavel – Research and Testing Institute Plzen s.r.o, Czech Republic
ROM Monika – University of Bielsko-Biala, Poland
RYSIŃSKI Jacek – University of Bielsko-Biala, Poland
SKOŁUD Bożena – Silesian University of Technology, Poland
STADNICKI Jacek – University of Bielsko-Biala, Poland
TIMOFIEJCZUK Anna – Silesian University of Technology, Poland
UNGUREANU Nicolae – Technical University of Cluj-Napoca, Romania
VASILIU Yerhen  – Odessa National Academy of Telecommunications Named after O. S. Popov, Ukraine
VLASYUK Anatoliy – International University of Economics and Humanities Named After Stepan Demianchuk, Rivne, Ukraine
WIĘCEK Dariusz – University of Bielsko-Biala, Poland
WIĘCEK Dorota – University of Bielsko-Biala, Poland
WOJNAR Grzegorz – Silesian University of Technology
WRÓBEL Ireneusz – University of Bielsko-Biala, Poland
WYRÓD-WRÓBEL Jolanta – University of Bielsko-Biala, Poland
ZAWIŚLAK Stanisław – University of Bielsko-Biala, Poland

Komitet Organizacyjny

RYSIŃSKI Jacek – Przewodniczący
DROBINA Robert
JANUSZ Jarosław
MARKIEFKA Mateusz
RAJZER Izabella
SIDZINA Marcin
WACIĘGA Joanna
WIĘCEK Dariusz
WIĘCEK Dorota
ZARĘBSKA Małgorzata