Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzkie 4.0”

6 czerwca 2019 r. odbył się Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzkie 4.0”. Organizatorem spotkania była Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej a partnerem Akademia Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Spotkanie otworzył: Prezes Janusz Targosz oraz JM Rektor ATH prof. Jarosław Janicki.

Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom” to unikatowe w skali regionu wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, dedykowane do szerokiego grona odbiorców. W tym roku postawiono na innowacyjność i elektromobilność!

Podczas wykładów, warsztatów, prezentacji przedstawiono ideę Smart City, przemysłu 4.0, elektromobilności, automatyki i robotyki w procesie produkcji, bezpieczeństwo przemysłowe czy nowoczesne rozwiązania e-commerce.

Podczas spotkania była możliwość jazdy testowej samochodami elektrycznymi. Uczestnicy Kongresu mieli także możliwość zwiedzania nowoczesnej fabryki Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o., gdzie zobaczyli jak wygląda proces produkcyjny oparty na technologiach i rozwiązaniach XXI wieku.

Podczas Kongresu członkowie naszego koła prezentowali swoje prace a Mateusz Markiefka przedstawił profil działalności naszego koła.

Skip to content