Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Mateusz Markiefka w Polsat News

Dobrze wybrany kierunek studiów to przepustka do kariery zawodowej!
 
Zastanawiasz się, które kierunki są najlepsze i zapewniają satysfakcjonującą pracę oraz zarobki? Posłuchaj wywiadu z absolwentem naszego wydziału Mateuszem Markiefką, który ukazał się w programie Raport 05.07.2022 Polsat News.
 
Mateusz Markiefka to przewodniczący Koła Naukowego “Inżynier XXI wieku”, absolwent kierunku Automatyka i Robotyka I st., Mechanika i budowa maszyn – specjalność: Automatyka przemysłowa II stopnia oraz słuchacz w Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej przy ATH.
 
Wywiad z Mateuszem od 24:20, cały reportaż o najlepszych kierunkach: 18:47.
 
Dzisiaj opublikowano także raport Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych ELA, za rok 2020. Dostarcza on wiarygodnych informacji o sytuacji absolwentów polskich uczelni na rynku pracy. Jak można zobaczyć absolwenci WBMiI od razu znajdują pracę, do tego otrzymują najwyższe zarobki.
 
Sprawdzając losy absolwentów kierunku Mechanika i budowa maszyn w przypadku studiów II stopnia, dziennych, w rankingu ogólnopolskim uczelni jesteśmy na II miejscu, a w woj. śląskim na I. W przypadku kierunku Automatyka i Robotyka w rankingu ogólnopolskim uczelni jesteśmy na X miejscu, a w woj. śląskim na II.
Skip to content