Aliqua laboris adipisicing consectetur ex sunt duis eu non id aliqua sit duis. Ipsum minim ullamco exercitation est…

Get In Touch

Wielki Finał Zbiórki Zabawek dla Szkoły z Sercem !

Wtorek, 18 grudnia 2018 – wielki finał Zbiórki Zabawek dla Szkoły z Sercem zorganizowanej przez Koło Naukowe „Inżynier XXI wieku” oraz Samorząd Studencki ATH.

Studenci: Mateusz Markiefka, Adrian Grygierczyk oraz Maciej Semeniuk wraz z opiekunami Koła Jarosławem Januszem i Adamem Jabłońskim  zapakowali prezenty – zabawki, książki, gry edukacyjne, puzzle i artykuły szkolne. Uczelniany bus zawiózł je do Szkoły Podstawowej Nr 3 Specjalnej w Łodygowicach.

Razem z nimi pojechał Robot Scara, który został specjalnie zaprogramowany na tą okazję, tak aby rysować dla dzieci świąteczne kolorowanki. Firma ASTOR, od lat współpracująca z Zakładem Mechatroniki z radością udostępniła nam robota.

Zdjęcia oddają atmosferę, jaka panowała podczas wizyty studentów w szkole. Krótko mówiąc – świetna zabawa! Uśmiech na twarzach dzieci – bezcenny 🙂 Na twarzach naszych studentów – również.

Zbiórka zabawek trwała od 21 listopada. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Może dlatego, że nie tylko podarunki były dla Szkoły z Sercem, ale również pochodziły prosto z serca. Serdecznie dziękujemy za tak duże zaangażowanie pracowników i studentów naszej uczelni.

Życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Skip to content